Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Arya Saygın

Arya Saygın

Profesyonel Yaşam ve İlişki Koçu

4491
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Kişisel bilgiler ne kadar net verilirse beklenen cevaplar o kadar berrak olacaktır. Özellikle Tarot soru-cevap gerektiren bir fal çeşididir. Net sorular net cevapları verir. Sevgili Danışanlarımdan tek isteğim sorularını net olarak iletip net cevaplar beklemeleri olacaktır. İkili


Profilin devamını görüntüleArya Saygın uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 4491 görüşme hizmeti için 234 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

21

220

14

0

0


Seçiniz:

Muhteşem ötesi arya hanımı herkese tavsiye ederim 👌🏻🥰🌹

ensar2006, 30/07/2021 tarihinde

Çok doğru ve çok tutarlı

Daha önce de gelmiştim yine aynı şeyleri görüp söylemişti yami çok tutarlı ve çok nokta atışlı inşallah vadeleri bekliyorum bakalım neler olacak

Yorumu yazan müşterimiz - hulokuyan, 30/07/2021 tarihinde

Vazgeçilmezim

Aryam kuzum sana ne söylesem az!! çileden çıktığım anlarda bile beni sakinleştirmeyi başaran kişisin. Yeri geldi yaşayacaklarımı anlattın, yeri geldi arkadaşım gibi süreci doğru yönetmem için yol gösterdin. Bir falcıdan çok daha fazlasısın. Normalde asla yorum yapan biri değilim, ama bunu yapmak için geç bile kaldım. Canımsın en önemlisi bir kez bile bana yorum yap demedin. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Mutlaka aramalısınız 💐💐 Ne dediyse süreç içinde hep yaşadım.

Yorumu yazan müşterimiz - burcuu505, 26/07/2021 tarihinde

Mükemmel

Beni anlayan empati yapan net olay tasviri yapan tam isabet bir faldı mükemmeldi inşallah tarihlerde çıkar ve tekrar gelirim süperdi

Yorumu yazan müşterimiz - hulokuyan, 13/07/2021 tarihinde

ÇOK BEĞENDİM

ARYA hanıma, yazılı olarak bakım yaptırdım, gelen cevaplar oldukça tatmin ediciydi , çok beğendim, ileride tekrar gerekirse gönül rahatlığıyla kendisini arayacağım.. teşekkür ederim..

Yorumu yazan müşterimiz - hanesaba, 07/07/2021 tarihinde


Arya Saygın uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00

0:00 - 24:00
Arya Saygın uzmanının profili

Profesyonel Yaşam ve İlişki Koçu

Kişisel bilgiler ne kadar net verilirse beklenen cevaplar o kadar berrak olacaktır. Özellikle Tarot soru-cevap gerektiren bir fal çeşididir. Net sorular net cevapları verir. Sevgili Danışanlarımdan tek isteğim sorularını net olarak iletip net cevaplar beklemeleri olacaktır. İkili ilişkilerde ad/doğum tarihi ve anne adı gibi bilgileri net bir şekilde iletmenizi bekliyor ve beni en yakın dostunuz olarak görmenizi istiyorum. Sizinle her şeye varım..


Deneyim ve nitelikler

Küçüklüğümden beri parapsikoloji, görünmeyenin ardındaki sır ve bilinmeyen gelecek beni hep kendine çekti. Yıllar yılı bu alanda çalışmalar yaparak kendimi geliştirmeye, danışanlarıma yardımcı olarak onların geleceğini aydınlatmaya ve yol göstermeye çalıştım. Sizlerle de böyle güzel ve kaliteli bir platformda buluştuğumuzu düşünüyor ve yolunuza ışık olmayı diliyorum.

Diplomalar

Yaşam koçu, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı

Astrocenter Başarı Rozetleri

Son 12 ayda 3 kere kazanmıştır. En son Mart ayında
2021 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE