Azra Ekin

Azra Ekin

Profesyonel tarot uzmanı

9695
danışmanlık

% 100
pozitif yorum


“Neden” sorusundan ve getireceği cevaplardan hiçbirzaman korkmadım. Ruhsal arayışımda sorduğum her “neden?” araştırmalarım boyunca mistik yolcuğuma bir basamak oldu. Spritüel aleme attiğım ilk adımdan bugüne kadar yaşadığım deneyimlerimde kendime herzaman hint astrolojisinin ulvi  bilimi, tarotun hiç şaşmayan kehanetleri, arketip şamanizmin frekansları ve şifa enerjileri&kuantum ile ışık tutmaya çalıştım. Tarotun gizemli dünyasını durugörü ve önsezilerim ile harmanlayıp mucizelerine bir bir şahit oldum. Uzmanlık alanlarım arasında kum falı, su falı, katina aşk falı, tarot, numeroloji ve kişiler arası ilişkilere yardımcı olduğu yüzyıllardır bilinen ay taşı enerjisi ile yaptığım özel ilişki açılımlarım bulunmaktadır. Türkiye,hindistan (nepal vedik ast inziva kampı), tarotun bilin...

Profilin devamını görüntüle


Astrocenter Hizmetleri

Profesyonel Tarot Uzmanı Azra Ekin sorularınıza empati ve güzel hislerle yeniden yaşantınızda güzel bir devamlılığa kavuşturacak uzman.


Azra uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

9695 prestations || 85 bauıldım || 380 alınan yorum 100% tanesi iyi veya çok iyi
Detayları görüntüle

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

85

368

12

0

0

Filtrele

Çok nokta atışları mevcut

Gerçekçi ve nokta atışları mevcut ,enerjisi çok temiz ve güzel.Gelismelerle gelmek dileğiyle...

Yorumu yazan müşterimiz - seyma_begum, 26/11/2023 tarihinde

Bayıldım !

İş ile ilgili dedikleri, duygusal hayatımla ile ilgili dedikleri tek tek gerçekleştirdi. Sistemdeki en iyi yorumculardandır kendisi.

purrson.cat, 26/11/2023 tarihinde

Bayıldım !

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

dryalaz888, 23/11/2023 tarihinde

Bayıldım !

♥️

berrin850, 21/11/2023 tarihinde

Bayıldım !

❤️

cigdemgural, 15/11/2023 tarihinde


Azra ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

16:00 - 24:00

00:00 - 16:00

16:00 - 24:00

00:00 - 16:00
Azra uzmanının profili

Profesyonel tarot uzmanı - 18 yıl deneyim

“Neden” sorusundan ve getireceği cevaplardan hiçbirzaman korkmadım. Ruhsal arayışımda sorduğum her “neden?” araştırmalarım boyunca mistik yolcuğuma bir basamak oldu. Spritüel aleme attiğım ilk adımdan bugüne kadar yaşadığım deneyimlerimde kendime herzaman hint astrolojisinin ulvi  bilimi, tarotun hiç şaşmayan kehanetleri, arketip şamanizmin frekansları ve şifa enerjileri&kuantum ile ışık tutmaya çalıştım. Tarotun gizemli dünyasını durugörü ve önsezilerim ile harmanlayıp mucizelerine bir bir şahit oldum. Uzmanlık alanlarım arasında kum falı, su falı, katina aşk falı, tarot, numeroloji ve kişiler arası ilişkilere yardımcı olduğu yüzyıllardır bilinen ay taşı enerjisi ile yaptığım özel ilişki açılımlarım bulunmaktadır. Türkiye,hindistan (nepal vedik ast inziva kampı), tarotun bilinen en eski merkezi mısır ve mayaların kadim bilgeliğinden şifalanmak üzere meksikada sertifika seminerlerine katıldım. Şuan verdiğim tarot eğitimleri ve birlikte çalıştığım iş adamları, ünlüler v.b yanında 13 yıllık tecrübe ve birikimlerim ile astrocenter ailesine de ışık tutmaktan onur duyacağım. Ayrıca ilişki açılımlarında en sevdiğim ve sorularıma en net cevabı verdiğine inandığım Katina kartlarının doğa üstü ilişki frekansına benimle birlikte şahit olmaya ve yaşadığınız ilişkileri mayaların kadim şifa teknikleri ile birlikte şifalandırmaya hazırmısınız?


Astrocenter Başarı Rozetleri

Son 12 ayda 8 kere kazanmıştır. En son Ekim ayında
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.