Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Azra Ekin

Azra Ekin

Profesyonel tarot uzmanı

5246
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

“Neden” sorusundan ve getireceği cevaplardan hiçbirzaman korkmadım. Ruhsal arayışımda sorduğum her “neden?” araştırmalarım boyunca mistik yolcuğuma bir basamak oldu. Spritüel aleme attiğım ilk adımdan bugüne kadar yaşadığım deneyimlerimde kendime herzaman hint astrolojisinin ulvi


Profilin devamını görüntüleAzra Ekin uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 5246 görüşme hizmeti için 294 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

45

283

11

0

0


Seçiniz:

Sen teksin!

denizli1801, 19/10/2021 tarihinde

İYİ Kİ...

Çooook özel Azraaa... Sen sana başvuran herkes için bir "İYİ Kİ'SİN"! Sen sana danışan tüm hayatlara aynalarını direk yansıtan kristal bir perisin!! Öyle milyonda bir rastlanacak medyumik bir değersin ki sennnnnnn...:)) Hayatımın sana sorduğum her zerresini öyle usta bir şekilde ifade ediyorsun ki-(senin çok öte alemlerden el aldığın kesin)-adeta senin bu dahice medyumluğunun bu kadarına zaman zaman şaşıyor, hemde ard arda şapka çıkartıyorum hayranlıkla...:) Sen zaman ötesi, bilgelik ardı bir ilahi kanalsın Azra'cım, canım benimmmmm, Allah senin canına yıldızları yağdırsın can dostum! İyi ki yanımdasın ve iyi ki yarınlarımın her karesinin kucak dolusu rehberi olacaksın!!!:))

Yorumu yazan müşterimiz - cosmicwitch, 11/10/2021 tarihinde

Birtane ♥️

Herseyi ile Mükemmel olan uzman.. cok degerli, hisleri kuvvetli. Her zaman cok iyi, Tesekkür ler tatli insan 🥰

Yorumu yazan müşterimiz - denizli1801, 07/10/2021 tarihinde

O benim canım

O benim yol arkadaşım can yoldaşım gönlümü ruhumu okuyon yek insan canım benim💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

Yorumu yazan müşterimiz - takinti12, 07/10/2021 tarihinde

Çok profesyonel coook

toprak050505, 03/10/2021 tarihinde


Azra Ekin uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Azra Ekin uzmanının profili

Profesyonel tarot uzmanı - 16 yıl deneyim

“Neden” sorusundan ve getireceği cevaplardan hiçbirzaman korkmadım. Ruhsal arayışımda sorduğum her “neden?” araştırmalarım boyunca mistik yolcuğuma bir basamak oldu. Spritüel aleme attiğım ilk adımdan bugüne kadar yaşadığım deneyimlerimde kendime herzaman hint astrolojisinin ulvi  bilimi, tarotun hiç şaşmayan kehanetleri, arketip şamanizmin frekansları ve şifa enerjileri&kuantum ile ışık tutmaya çalıştım. Tarotun gizemli dünyasını durugörü ve önsezilerim ile harmanlayıp mucizelerine bir bir şahit oldum. Uzmanlık alanlarım arasında kum falı, su falı, katina aşk falı, tarot, numeroloji ve kişiler arası ilişkilere yardımcı olduğu yüzyıllardır bilinen ay taşı enerjisi ile yaptığım özel ilişki açılımlarım bulunmaktadır. Türkiye,hindistan (nepal vedik ast inziva kampı), tarotun bilinen en eski merkezi mısır ve mayaların kadim bilgeliğinden şifalanmak üzere meksikada sertifika seminerlerine katıldım. Şuan verdiğim tarot eğitimleri ve birlikte çalıştığım iş adamları, ünlüler v.b yanında 13 yıllık tecrübe ve birikimlerim ile astrocenter ailesine de ışık tutmaktan onur duyacağım. Ayrıca ilişki açılımlarında en sevdiğim ve sorularıma en net cevabı verdiğine inandığım Katina kartlarının doğa üstü ilişki frekansına benimle birlikte şahit olmaya ve yaşadığınız ilişkileri mayaların kadim şifa teknikleri ile birlikte şifalandırmaya hazırmısınız?


Astrocenter Başarı Rozetleri

Son 12 ayda 9 kere kazanmıştır. En son Eylül ayında

Son 12 ayda 2 kere kazanmıştır. En son Temmuz ayında


Azra Ekin uzmanının anahtar kelimeleri

  • aşk hayatı
  • evlilik
  • ilişki analizi
  • iş hayatı
  • iş ve kariyer
  • katina aşk falı
  • kum falı
  • su falı
  • taro falı
  • uyum analizi


2021 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE