Azra Ekin

Azra Ekin

Profesyonel tarot uzmanı

10722
danışmanlık

% 100
pozitif yorum


“Neden” sorusundan ve getireceği cevaplardan hiçbirzaman korkmadım. Ruhsal arayışımda sorduğum her “neden?” araştırmalarım boyunca mistik yolcuğuma bir basamak oldu. Spritüel aleme attiğım ilk adımdan bugüne kadar yaşadığım deneyimlerimde kendime herzaman hint astrolojisinin ulvi  bilimi, tarotun hiç şaşmayan kehanetleri, arketip şamanizmin frekansları ve şifa enerjileri&kuantum ile ışık tutmaya çalıştım. Tarotun gizemli dünyasını durugörü ve önsezilerim ile harmanlayıp mucizelerine bir bir şahit oldum. Uzmanlık alanlarım arasında kum falı, su falı, katina aşk falı, tarot, numeroloji ve kişiler arası ilişkilere yardımcı olduğu yüzyıllardır bilinen ay taşı enerjisi ile yaptığım özel ilişki açılımlarım bulunmaktadır. Türkiye,hindistan (nepal vedik ast inziva kampı), tarotun bilin...

Profilin devamını görüntüle


Astrocenter Hizmetleri

Azra Ekin'in tarot ve astroloji hizmetleri ile hayatınızı aydınlatın ve yeni bir yolculuğa çıkın. Kendinizi mistik bir yolculuğa çıkarın ve hayatınızı aydınlatın. Azra Ekin ile yeni bir başlangıç yapın!


Azra uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

10722 danışmanlık || 100 kalp puanı || 404 yorum 100% memnun veya çok memnun
Detayları görüntüle

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

100

392

12

0

0

Filtrele

Yeni başlayan ilişkilere dair hassas öngörüler

Geçmişten gelen travmamdan dolayı herkese dikkatli yaklaşıyorum. Yeni biriyle tanışınca ilk iş Azra’ya akıl danışmak oluyor. Bir hafta kadar önce tanıştığım bir insana dair bana söylediklerinin doğruluğuna tanıklık ettik. Diyebilirsiniz ki, bekleyip görebilirdir. Tabi ki. Ama önceden bilgi alıp hazırlıklı gitmek, beklentileri ona göre ayarlamak kendimi korumama yardımcı oluyor. Olduğu gibi söyler. En iyi yorumcu kendisi.

Yorumu yazan müşterimiz - purrson.cat, 16/06/2024 tarihinde

Bayıldım !

Her zaman en iyisi

lemurryaaa, 15/06/2024 tarihinde

Dediklerinin arkasında

Selam 2 kez aradım Azrayi ,dediklerinin arkasında olmasını seviyorum .Gelişmeler olursa geleceğim biri ..

Yorumu yazan müşterimiz - beg654321, 13/06/2024 tarihinde

Her zamanki gibi harikasınız...

Azra Hanım'a yıllardır danışıyorum. Zaman su gibi akıp geçti yine konuşmalara doyamadım. Şimdiye kadar en samimi ve doğru tespitleri kendisinden dinledim.Bu sitenin olmazsa olmazısızsınız.İyi ki varsınız..

Yorumu yazan müşterimiz - yasyas, 03/06/2024 tarihinde

Bayıldım !

❤️

cigdemgural, 02/06/2024 tarihinde


Müsaitlik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Azra uzmanının profili

Profesyonel tarot uzmanı - 19 yıl deneyim

“Neden” sorusundan ve getireceği cevaplardan hiçbirzaman korkmadım. Ruhsal arayışımda sorduğum her “neden?” araştırmalarım boyunca mistik yolcuğuma bir basamak oldu. Spritüel aleme attiğım ilk adımdan bugüne kadar yaşadığım deneyimlerimde kendime herzaman hint astrolojisinin ulvi  bilimi, tarotun hiç şaşmayan kehanetleri, arketip şamanizmin frekansları ve şifa enerjileri&kuantum ile ışık tutmaya çalıştım. Tarotun gizemli dünyasını durugörü ve önsezilerim ile harmanlayıp mucizelerine bir bir şahit oldum. Uzmanlık alanlarım arasında kum falı, su falı, katina aşk falı, tarot, numeroloji ve kişiler arası ilişkilere yardımcı olduğu yüzyıllardır bilinen ay taşı enerjisi ile yaptığım özel ilişki açılımlarım bulunmaktadır. Türkiye,hindistan (nepal vedik ast inziva kampı), tarotun bilinen en eski merkezi mısır ve mayaların kadim bilgeliğinden şifalanmak üzere meksikada sertifika seminerlerine katıldım. Şuan verdiğim tarot eğitimleri ve birlikte çalıştığım iş adamları, ünlüler v.b yanında 13 yıllık tecrübe ve birikimlerim ile astrocenter ailesine de ışık tutmaktan onur duyacağım. Ayrıca ilişki açılımlarında en sevdiğim ve sorularıma en net cevabı verdiğine inandığım Katina kartlarının doğa üstü ilişki frekansına benimle birlikte şahit olmaya ve yaşadığınız ilişkileri mayaların kadim şifa teknikleri ile birlikte şifalandırmaya hazırmısınız?


Astrocenter Başarı Rozetleri

Son 12 ayda 9 kere kazanmıştır. En son Nisan ayında

Son 12 ayda 1 kere kazanmıştır. En son Mart ayında
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.