Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Gülse Göğebakan

Gülse Göğebakan

Tarot uzmanı, enerji danismani

472
danışmanlık

% 100
pozitif yorum


Tutkulu aşıklardan tutun da, büyük devlet adamlarına kadar herkesin başvurduğu bir yöntemdir fal. Hayatınıza hükmeden enerjinin dili simgelerde gizlidir. Eğer bu dili doğru yorumlarsak, bizimle konuşmalarına kulak veririsek hayatimizi kendi istediğimiz alana yonlendiririz.Ben bu


Profilin devamını görüntüleGülse Göğebakan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 472 görüşme hizmeti için 43 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

7

37

6

0

0


Seçiniz:

Aşırı ilgili

Gülse hanımın muhteşem bir donanımı ve kalitesi var . Analizleri şaşırtacak kadar iyi . Ben aşırı memnun kaldım .kesinlikle yolunuz bu kaliteli yorumcudan geçmeli :) Yönlendirmeleri çok naif ve çok gerçekçi . En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere .çok sevgilerimle

Yorumu yazan müşterimiz - dekucuk, 25/04/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Enerjisi çok güzel

Çok detaylı ve özenerek yazılmış.Hisleri çok kuvvetli bunu okurken anlıyorsunuz.Çok teşekkürler.

Yorumu yazan müşterimiz - nazli11, 24/04/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Nokta atışı tespitler 🥰💕

Çok ilgili bir uzman sorularıma nokta atışı cevapakar verdi ve konuşma bittikten sonra da yarım kalan şeyleri mesaj olarak iletti 💕 inşallah süreç dediği gibi ilerler 🤲🏻🧿💕

Yorumu yazan müşterimiz - lemurryaaa, 22/04/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Mükemmel bir uzman,dediklerini bir-bir yaşıyorum:)

nasrin95, 21/04/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Harika!

Gülse insanin ruhunu okuyor ve enerjini yükseltiyor. Söyledikleri, yorumları ve öngörüleri bana çok iyi geldi. Yardimci olma çabasını çok degerli buluyorum. Teşekkür ederim her şey icin.

Yorumu yazan müşterimiz - denzsoylu, 19/04/2022 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Gülse Göğebakan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Gülse Göğebakan uzmanının profili

Tarot uzmanı, enerji danismani - 17 yıl deneyim

Tutkulu aşıklardan tutun da, büyük devlet adamlarına kadar herkesin başvurduğu bir yöntemdir fal. Hayatınıza hükmeden enerjinin dili simgelerde gizlidir. Eğer bu dili doğru yorumlarsak, bizimle konuşmalarına kulak veririsek hayatimizi kendi istediğimiz alana yonlendiririz.

Ben bu kadim kültür bilgeliğini aile büyüklerimden devraldım. 15 senedir hem birçok insanın yolunu aydınlattım hem de çeşitli eğitimlerle kendimi geliştirdim.  

Dünyamızın eski enerji sistemini bırakıp yeni bir enerji sistemine girdiği günümüzde ise kendimi ve kullandığım yöntemleri bu enerjiye uyumlama sürecinde shamballa yoluma ışık oldu. 

Her iki dünyadaki aile büyüklerimden aldığım spritüel terbiye ile tekamül sürecimi tamamladım ve öğrendim ki felaket diye tanımladığımız olay aslında nereden baktığımıza bağlı. Ben bu sancılı süreclerin bir doğum olduğuna ve hayatımıza yeni başlangıçlar katmak için geldiğine inaniyorum.

Sizinde bakış açınızı değiştirmek, enerjinizi dönüştürmek, bilinmeyeni bilinir kılmak için buradayım. Acilimlarimi sizin iyiliginizi ve blokajlarinizin sifalanmasini niyet alarak yapıyorum, pozitife ve ışığa hizmet eden taraftayim. 

Bu süreçte tarot, kahve falı, su falı yöntemleri en çok kullandıklarım.  Ayrıca siz normal hayatınızı devam ettirirken adınıza meditasyon yapıp ilahi rehberlerimin yardımıyla şifalanmanızı ve tıkalı yollarınızın açılmasını sağlayabilirim. Tarot ile bilinçaltı okumaları yapıp karşınızdaki kişinin dile getiremedigi düşüncelerini ortaya çıkarıp cozumlerim. Ayrıca karsinizdaki kişinin isim ve doğum tarihi analizini yaparak onun asıl karakteri hakkında size bilgi verebilirim. İlişki danışmanlığı gecmisimle kafanızdaki soru işaretlerini tek tek açığa kavusturacagimiza inanıyorum. Rüya yorumunda da bana güvenebilirsiniz. 


Deneyim ve nitelikler

Yaklaşık 15 yıldır bir çok iş adamı ve ünlü isme spritüel danışmanlık yaptım. Şimdi burada durugörü ve şifalandırma yeteneğimle sizlerleyim.

Diplomalar

Yoga ve meditasyon eğitmeni. Numeroloji Reiki, kuantum enerji uzmanı.

Astrocenter Başarı Rozetleri

Son 12 ayda 3 kere kazanmıştır. En son Nisan ayında


Gülse Göğebakan uzmanının anahtar kelimeleri2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE