Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Gülse Göğebakan

Gülse Göğebakan

Tarot uzmanı, enerji danismani

64
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Tutkulu aşıklardan tutun da, büyük devlet adamlarına kadar herkesin başvurduğu bir yöntemdir fal. Hayatınıza hükmeden enerjinin dili simgelerde gizlidir. Eğer bu dili doğru yorumlarsak, bizimle konuşmalarına kulak veririsek hayatimizi kendi istediğimiz alana yonlendiririz.Ben bu...


Profilin devamını görüntüleGülse Göğebakan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 64 görüşme hizmeti için 7 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

6

1

0

0


Seçiniz:

Harika

🧡🧡Güzel enerjin, isabetli yorumların ve tavsiyelerin için teşekkürler 🙏 kesinlikle bu ilk aramam olmayacak🧡🧡 iyiki yolumuz kesişti seninle 🤗🤗

Yorumu yazan müşterimiz - dervis, 10/04/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Samimi ve güvenilir..!

Samimi ve sıcak sohpeti var. Söyledikleri inanılmaz şaşırttı beni. Tarzı çok farklı, tavsiyeleriniz için tekrar arayacağım.

Yorumu yazan müşterimiz - nilay88, 10/04/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Herkese tavsih ederim🦄

Yeni medyumlari hep denerim. Cok memnun oldum. Her cümle bir nokta atışıydi. Herkese tavsih ederim. Yine görüşürüz 😊❣️🙏🏻🎈

Yorumu yazan müşterimiz - dilanim, 04/04/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Detayli bakim

Gülse hanim gönülden tesekür ederim 💙 hiç bilgi vermedigim halde Çok dogru nokta atislari yaptiniz 👍🏼 Verdiginiz tavsiyeleri dikate aliçam Söz 🙏🏼 Hosgeldiniz 🥰

Yorumu yazan müşterimiz - ayse4695, 03/04/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Özenle yazılmış

Yazılı danışmanlık almama rağmen çok detaylı ve özenli bir bakım yapmış.Nokta atışları var.Gelecek için söylediklerini bekleyip göreceğim.Gülse Hanım çok tşkler.

Yorumu yazan müşterimiz - nazli11, 03/04/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Gülse Göğebakan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

0:00 - 17:00

13:00 - 17:00

6:00 - 17:00

13:00 - 17:00

13:00 - 17:00

13:00 - 17:00

13:00 - 24:00
Gülse Göğebakan uzmanının profili

Tarot uzmanı, enerji danismani - 16 yıl deneyim

Tutkulu aşıklardan tutun da, büyük devlet adamlarına kadar herkesin başvurduğu bir yöntemdir fal. Hayatınıza hükmeden enerjinin dili simgelerde gizlidir. Eğer bu dili doğru yorumlarsak, bizimle konuşmalarına kulak veririsek hayatimizi kendi istediğimiz alana yonlendiririz.

Ben bu kadim kültür bilgeliğini aile büyüklerimden devraldım. 15 senedir hem birçok insanın yolunu aydınlattım hem de çeşitli eğitimlerle kendimi geliştirdim.  

Dünyamızın eski enerji sistemini bırakıp yeni bir enerji sistemine girdiği günümüzde ise kendimi ve kullandığım yöntemleri bu enerjiye uyumlama sürecinde shamballa yoluma ışık oldu. 

Her iki dünyadaki aile büyüklerimden aldığım spritüel terbiye ile tekamül sürecimi tamamladım ve öğrendim ki felaket diye tanımladığımız olay aslında nereden baktığımıza bağlı. Ben bu sancılı süreclerin bir doğum olduğuna ve hayatımıza yeni başlangıçlar katmak için geldiğine inaniyorum.

Sizinde bakış açınızı değiştirmek, enerjinizi dönüştürmek, bilinmeyeni bilinir kılmak için buradayım. Acilimlarimi sizin iyiliginizi ve blokajlarinizin sifalanmasini niyet alarak yapıyorum, pozitife ve ışığa hizmet eden taraftayim. 

Bu süreçte tarot, kahve falı, su falı yöntemleri en çok kullandıklarım.  Ayrıca siz normal hayatınızı devam ettirirken adınıza meditasyon yapıp ilahi rehberlerimin yardımıyla şifalanmanızı ve tıkalı yollarınızın açılmasını sağlayabilirim. Tarot ile bilinçaltı okumaları yapıp karşınızdaki kişinin dile getiremedigi düşüncelerini ortaya çıkarıp cozumlerim. Ayrıca karsinizdaki kişinin isim ve doğum tarihi analizini yaparak onun asıl karakteri hakkında size bilgi verebilirim. İlişki danışmanlığı gecmisimle kafanızdaki soru işaretlerini tek tek açığa kavusturacagimiza inanıyorum. Rüya yorumunda da bana güvenebilirsiniz. 


Deneyim ve nitelikler

Yaklaşık 15 yıldır bir çok iş adamı ve ünlü isme spritüel danışmanlık yaptım. Şimdi burada durugörü ve şifalandırma yeteneğimle sizlerleyim.

Diplomalar

Yoga ve meditasyon eğitmeni. Numeroloji Reiki, kuantum enerji uzmanı.

Gülse Göğebakan uzmanının anahtar kelimeleri

 • aşk hayatı
 • evlilik
 • ilişki analizi
 • iş hayatı
 • kahve falı
 • karina aşk falı
 • katina aşk falı
 • meditasyon
 • medyum
 • şifa
 • su falı
 • tarot falı


2021 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE