Bizi arayın:

  (0212) 900 25 11

Gülse Göğebakan

Gülse Göğebakan

Tarot uzmanı, enerji danismani

186
danışmanlık
% 100
pozitif yorum

Tutkulu aşıklardan tutun da, büyük devlet adamlarına kadar herkesin başvurduğu bir yöntemdir fal. Hayatınıza hükmeden enerjinin dili simgelerde gizlidir. Eğer bu dili doğru yorumlarsak, bizimle konuşmalarına kulak veririsek hayatimizi kendi istediğimiz alana yonlendiririz.Ben bu


Profilin devamını görüntüleGülse Göğebakan uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 186 görüşme hizmeti için 21 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

15

6

0

0


Seçiniz:

🍯🤗

Gülse hanim balsiniz 🍯🤗 Nekadar güzel bir yorum bu böyle 😍 gönülden tesekür ederim 💜 Çok yakinda güzel haberlerle görüsmek üzere 🙏🏼💋💋💋

Yorumu yazan müşterimiz - ayse4695, 29/07/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Çok özenli yazılmış🙏

Karakter analizleri nokta atışları ve olduğunuz durumu aynen anlatması beni şaşırttı.Gerçekten özen göstererek bakım yapılmış.Enerjisi cümlelere yansımış.Çok teşekkürler.

Yorumu yazan müşterimiz - nazli11, 28/07/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Bu ikinci arayışım. İlk aramamda söylediği tarihte söylediği şeyi yaşayınca bir sonrası için tekrardan danışmak istedim. Çok naif, net bir şekilde yorumluyor. Güzel karşılamanız ve samimi yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler

Yorumu yazan müşterimiz - halegur, 26/07/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Fistik

Nazik ve kibar konusman cok güzel. O kdar caba veriyorsun bakiye bitincede falin devmini msj olarak yziyorsun. Gercekten deger hissediliyor sende. Bu yoldan sana tskr etmek istedim. Umarim tez zamanda görüsürüz. Hicbir zamanda yorum istemiyorsun. Lütfen oldugun gibi kal 🙏😘

Yorumu yazan müşterimiz - semos01, 23/06/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Harikasiniz

Çok güzel yorumladiniz emeğinize sağlık hisleriniz gerçekten çok kuvvetli içimi rahatlatan bir açılım oldu çok teşekkür ederim iyi ki sizinle tanışma şansım olmuş.Tekrar görüşmek dileğimle 🙏🏼

Yorumu yazan müşterimiz - ggggg123, 20/06/2021 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Gülse Göğebakan uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Gülse Göğebakan uzmanının profili

Tarot uzmanı, enerji danismani - 16 yıl deneyim

Tutkulu aşıklardan tutun da, büyük devlet adamlarına kadar herkesin başvurduğu bir yöntemdir fal. Hayatınıza hükmeden enerjinin dili simgelerde gizlidir. Eğer bu dili doğru yorumlarsak, bizimle konuşmalarına kulak veririsek hayatimizi kendi istediğimiz alana yonlendiririz.

Ben bu kadim kültür bilgeliğini aile büyüklerimden devraldım. 15 senedir hem birçok insanın yolunu aydınlattım hem de çeşitli eğitimlerle kendimi geliştirdim.  

Dünyamızın eski enerji sistemini bırakıp yeni bir enerji sistemine girdiği günümüzde ise kendimi ve kullandığım yöntemleri bu enerjiye uyumlama sürecinde shamballa yoluma ışık oldu. 

Her iki dünyadaki aile büyüklerimden aldığım spritüel terbiye ile tekamül sürecimi tamamladım ve öğrendim ki felaket diye tanımladığımız olay aslında nereden baktığımıza bağlı. Ben bu sancılı süreclerin bir doğum olduğuna ve hayatımıza yeni başlangıçlar katmak için geldiğine inaniyorum.

Sizinde bakış açınızı değiştirmek, enerjinizi dönüştürmek, bilinmeyeni bilinir kılmak için buradayım. Acilimlarimi sizin iyiliginizi ve blokajlarinizin sifalanmasini niyet alarak yapıyorum, pozitife ve ışığa hizmet eden taraftayim. 

Bu süreçte tarot, kahve falı, su falı yöntemleri en çok kullandıklarım.  Ayrıca siz normal hayatınızı devam ettirirken adınıza meditasyon yapıp ilahi rehberlerimin yardımıyla şifalanmanızı ve tıkalı yollarınızın açılmasını sağlayabilirim. Tarot ile bilinçaltı okumaları yapıp karşınızdaki kişinin dile getiremedigi düşüncelerini ortaya çıkarıp cozumlerim. Ayrıca karsinizdaki kişinin isim ve doğum tarihi analizini yaparak onun asıl karakteri hakkında size bilgi verebilirim. İlişki danışmanlığı gecmisimle kafanızdaki soru işaretlerini tek tek açığa kavusturacagimiza inanıyorum. Rüya yorumunda da bana güvenebilirsiniz. 


Deneyim ve nitelikler

Yaklaşık 15 yıldır bir çok iş adamı ve ünlü isme spritüel danışmanlık yaptım. Şimdi burada durugörü ve şifalandırma yeteneğimle sizlerleyim.

Diplomalar

Yoga ve meditasyon eğitmeni. Numeroloji Reiki, kuantum enerji uzmanı.

Gülse Göğebakan uzmanının anahtar kelimeleri

 • aşk hayatı
 • evlilik
 • ilişki analizi
 • iş hayatı
 • kahve falı
 • karina aşk falı
 • katina aşk falı
 • meditasyon
 • medyum
 • şifa
 • su falı
 • tarot falı


2021 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE