Begüm Bulut

Begüm Bulut

Profesyonel Fal Uzmanı

Yeni

% 100
pozitif yorum


Merhaba, ben Begüm..7 yıldır danışmanlık veriyorum. Duru görüm ile başlayan yolculuğum sonrasında tarot, el falı, kahve, su ve kum falı olarak ilerledi. Bununla birlikte önde gelen şirketlere ve ünlülere danışmanlık yaptım. İş, ilişki, para yönetimi, ilişki şifalandırma, frekansınızı yükseltmek uzmanlık alanlarım. Şimdi de tüm bildiklerimi, yeteneklerimi size sunacağım için sabırsızlanıyorum. Sevgiyle kalın..

Profilin devamını görüntüle


Begüm Bulut uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

54 prestations || 0 kalp puanı || 2 yorum 100% memnun veya çok memnun
Detayları görüntüle

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

2

0

0

0

Filtrele

Muhteşem üstünde

Begüm hn la konuştuğumda bir kaç gün geçti ama hala etki altındayım. İlk cümleden direk kendimden bile saklamak istedim hislerim Begüm hn nasıl bilebildi? Gerçekten çok şaşkınım. Gerçek bir güç bu demektir.

Yorumu yazan müşterimiz - korova08, 28/02/2023 tarihinde

Ilk defa görüstüm ve memnun kaldim.

Ben dün Begüm hanimla ilk defa görüstüm, yeni oldugu icin bi denemek istedim. Kendisi cok kibar ve nazik bi insan. Cok sevdim. Bana söyledikleri ve öngörüleride baya tutarliydi. Bunu bu sayfada herkesle defalarca konusmus biri olarak yaziyorum. Tabi öngörülerini yasayip görecegiz ama kesinlikle tavsiye ederim. Hosgeldiniz sayfaya ❤️

Yorumu yazan müşterimiz - askim2525, 25/02/2023 tarihinde


Müsaitlik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Begüm Bulut uzmanının profili

Profesyonel Fal Uzmanı - 9 yıl deneyim

Merhaba, ben Begüm..7 yıldır danışmanlık veriyorum. Duru görüm ile başlayan yolculuğum sonrasında tarot, el falı, kahve, su ve kum falı olarak ilerledi. Bununla birlikte önde gelen şirketlere ve ünlülere danışmanlık yaptım. İş, ilişki, para yönetimi, ilişki şifalandırma, frekansınızı yükseltmek uzmanlık alanlarım. Şimdi de tüm bildiklerimi, yeteneklerimi size sunacağım için sabırsızlanıyorum. Sevgiyle kalın..Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.