Şeyma Açıkdüşün

Şeyma Açıkdüşün

Spiritüel Danışman

Yeni

% 100
pozitif yorum


Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatını Türkiye ve Avrupa diploması alarak tamamladı ve ardından pedagojik formasyon alıp öğretmen oldu, hayatı boyunca öğretmen olacağından habersiz mesleği onu çoktan seçmişti zaten. Spiritüel yolculuğuna Tarot kartlarıyla başladı. 2018 yılında Yoga Alliance Uluslararası Yoga eğitmenlik eğitimi, sonrasında yine Yoga Alliance Çocuk Yogası Eğitmenlik Eğitimi alarak devam etti. Ve yogayı, Spiritüel Danışmanlık, Doğal Taş Uyumlayıcılığı, Tarot ve Kauntum Düşünce Teknikleri izledi. Şuan da aktif olarak danışmanlık vermesinin yanı sıra, Clarissa P. Estes’in rehberliğinde vahşi ve kutsal dişil üzerine çalışmalarına devam etmektedir. 

Profilin devamını görüntüle


Astrocenter Hizmetleri

Şeyma Hanım düşünce yapısı ve insaların ruhunu adeta şifalandıran danışmanlıkları ve Astral nitelikleri ile sizi aydınlığa bir adım daha


shima uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

45 prestations || 1 kalp puanı || 1 yorum 100% memnun veya çok memnun
Detayları görüntüle

Bayıldım

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

1

1

0

0

0

Filtrele

Cok Cok iyi

Seyma hanim gercekten mükemmel tarot okuyor kendisiyle 3 defa görüstüm hepsinde beni cok tatmin etti öngörüsü muhtesem sizlerde deneyin Göreceksiniz cok iyi tarot okudugunu ve öngörüsü herkes tavsiye ederim cok tesekkürler seyma hanim

Yorumu yazan müşterimiz - memoli64533, 17/05/2024 tarihinde

Bayıldım !

Bayildim cok güzel anlatiyor gecmisi iyi biliyor gelecek icin öngörüsü cok mantikli

memoli64533, 03/05/2024 tarihinde

Uzmanın cevabını görüntüleyin

Müsaitlik

Şuandan itibaren 24:00 saatine dek müsaitim.

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

00:00 - 17:00

17:00 - 24:00

00:00 - 17:00

Bugün uygun değil

14:45 - 24:00

00:00 - 17:00

01:00 - 24:00
shima uzmanının profili

Spiritüel Danışman - 9 yıl deneyim

Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatını Türkiye ve Avrupa diploması alarak tamamladı ve ardından pedagojik formasyon alıp öğretmen oldu, hayatı boyunca öğretmen olacağından habersiz mesleği onu çoktan seçmişti zaten. 

Spiritüel yolculuğuna Tarot kartlarıyla başladı. 2018 yılında Yoga Alliance Uluslararası Yoga eğitmenlik eğitimi, sonrasında yine Yoga Alliance Çocuk Yogası Eğitmenlik Eğitimi alarak devam etti. Ve yogayı, Spiritüel Danışmanlık, Doğal Taş Uyumlayıcılığı, Tarot ve Kauntum Düşünce Teknikleri izledi. 

Şuan da aktif olarak danışmanlık vermesinin yanı sıra, Clarissa P. Estes’in rehberliğinde vahşi ve kutsal dişil üzerine çalışmalarına devam etmektedir. 


Deneyim ve nitelikler

8 senedir Tarot seansları yapıyorum. 2018 den bu yana aktif olarak yoga eğitmenliği yapıyorum. Yaklaşık 2 senedir de spiritüel danışmanlık seansları vermekteyim ve doğal taş uyumlayıcılığı yapıyorum. Kadınlara yönelik dişil enerji ve şifa çalışmaları yapıyorum.

Diplomalar

Alman Dili ve Edebiyatı, Uluslararası Yoga Eğitmeni, Uluslararası Çocuk Yogası Eğitmeni, Spiritüel Danışmanlık, Doğal Taş UyumlayıcısıHoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.