Yeni bir başlangıç sizi bekliyor

🌸 İlkbahar Bahar Paketi, size özel burç yorumu ve seçtiğiniz uzmanla görüşerek bir değerlendirme yapma şansı sunuyor!
Peki, neden?
Çünkü bahar yenilenmenin, arınmanın ve uyanışın simgesidir. ☀️ Bu nedenle, kendinizle ve çevresel enerjilerle uyumlanmak için dışa dönme vakti! Tekamül yolunu izlemenin ideal zamanı. 🌼 


🍀 Hiç şüphe yok ki, uzun süredir belirsizlikler veya ertelediğiniz adımlar söz konusu. Neden hala gerçekleştiremedin? Korkular? Tereddüt? Özgüven eksikliği?


🌈 Bahar ekinoksunun güçlü enerjilerinden yararlanmaya ne dersiniz? En derin özlemlerinizle yeniden bağlantı kurmanızı ve niyet ettiklerinize inanmanızı sağlayan enerji alanları! 🌱 Önümüzdeki bahar ekinoksu 🐣, bizi geride tutan gölgeli alanları aydınlatır ve özgürleştirir.


Baharın enerjisi, bu yoğun akışın size rehberlik etmesine izin verirseniz, kozanızdan çıkmak, kendinizle yeniden uyumlanmak ve istediklerinizin gerçekleşmesi için cesaret edebilmek mümkün!

Bahar Paketi içeriğindeki 53€ değerindeki ürün ile şimdi sadece 24,90€!  Bu kutu olmak istediğin kişi olman için sana eşlik edecek, büyük kapılar aralayacak! Bahar ayı yıldız falınız ve size doğru seçimler konusunda rehberlik edecek bir uzman ile 20 dakika, yeni bir başlangıcın tohumlarını ekmenize yardımcı olacak!

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri Hizmetleri ekibimize, hafta içi her gün 09:00 ila 21:00 saatleri arasında veya hafta sonu 11:00 ila 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. İster 0850 377 7651 numaralı telefonu arayın isterseniz [email protected] mail adresinden bize ulaşın. Size yardımcı olmaya hazırız. 

Daha fazla göster

Nasıl çalışır?

Bir teklif seçin :

Dosta hediye etmek

Paketleri keşfedin

Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.