Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Astrocenter Uzmanlarıyla Röportaj: Medyum Ramon

RÖPORTAJ: MEDYUM RAMON 

- Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

15 yaşımdan bu yana bu işin içindeyim. Lisedeyken bir kız arkadaşım vardı. Ona bazı öngörülerimi ve hislerimi anlattım. Birkaç gün sonra yanıma geldi « söylediklerin gerçekleşti » diye. Sonra din kültürü dersinde fal konusu açıldı. Arkadaşım beni bütün sınıfa falcı diye ifşa etti. Sonra kimseden ses çıkmadı tabii.

 

Medyum Ramon'la görüşmek için tıklayın >

 

Herkes beni merak etmeye başladı. Sınıf arkadaşlarımın falına bakmaya başladım. Hepsi benden memnun kaldı. Sonra şanımı bütün okul duydu. Herkes fal bakmamı istedi ve bunun iyiye gitmeyeceğini düşündüm. Sınıf arkadaşlarım bundan para kazanabileceğimi söylemeye başladılar. Hikayem böyle başladı.


- Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Yaklaşık 20 yıldır fal bakıyorum.


- Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Su falı, tarot falı, özellikle iskambil falı. Ayrıca yıldızname, Katina ve bakla falı da bakıyorum.


- Bu fallar size ne ifade ediyor? Değişik fal türleri arasında nasıl bir fark var?

Her falın farklı bir anlamı var, her fal türü başka bir şeyi gösterir. Mesela su falında çoğu şey kameraya yansır gibi yansır. Tarot kartları zaman, mekan ve şekil vermez. İskambil falı ise zaman verir, miktar vermez. Katina falı aşk içindir. Yıldızname doğumdan ölüme her şeyi ilgilendirir. Bakla falı oldukça ağırdır, her sonucu alabiliriz onda. Bakla falı öyle 10 dakikada falan bakılmaz, en az 15 dakika gereklidir. Bakla falında transa geçiyorum.  
 

Medyum Ramon'la su falının 10dksı 1 Euro! >


- Söylediklerinizin bire bir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Bazen ben kendime bile kehanetlerde bulunuyorum. İnanın gördüklerime ben bile şaşırıp kalıyorum. Bir arkadaşıma “İzmir’de esmer, uzun boylu biriyle evleneceksin” dedim. “23 - 24 yaşlarında evleneceğini söyledim. O zamanlar İzmir’le alakası bile yoktu, inanmadı söylediklerime. Ama söylediklerim aynen çıktı. Bir danışanın çocuğu kalbinden rahatsızdı. Bütün doktorlar ve medyumlar yaşamaz demiş. Ben yaşayacak dedim inatla ve haklı çıktım.


- Fallarınızı ve sizi ifade eden 3 kelime söyleyebilir misiniz?

Enerji, hissiyat, dürüstlük


- Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Öncelikle devamlı, farklı medyumları aramamaları gerekiyor. Bir medyumu denemek için değil, hissetmek için aramalılar. Yani enerji uyumu olmalı. Aksi takdirde o faldan verim alamazlar.


- Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Danışanlarınıza neler vaat ediyorsunuz?

Ben yalnızca pembe tablolar çizmem. Olumsuz şeyleri de duymaya hazır olmalılar. Beni hissederek gelmeliler, denemek için değil. Ve sürekli “ne zaman?” diye sormamalarını rica ediyorum. Çünkü “ne zaman” diye sorarlarsa olacak psikolojisine girip zamanı bir o kadar ileri tarihe iterler. Onun için zaman konusunda diretmemeleri gerekli. Yoksa ben yalancı konumuna düşmüş olurum. Oysa fal bakarken dürüstlük benim için her şeyden daha önemli. Arayacak danışanlara aynı zamanda bir abi kardeş, dost olacağımızı; sorunlarını kendi sorunum gibi kabul edip yol göstereceğimi garanti ediyorum. 


- Peki Astrocenter’da çalışmak size ne ifade ediyor?

Astrocenter bana büyük bir marka gibi geliyor. Ve öyle zaten. Burada çalışırken huzuru buluyorum. Kendimi Astrocenter ailesinde olduğum için şanslı hissediyorum.
 
 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...