Tarot Falı

Bedava Online Fal ve Tarot

Haydi, şimdi ilerleme zamanı! Kafanızı kurcalayan sorulara cevaplar bulmanız için ilk fal danışmanlığınız ücretsiz!

10 dakikalık ücretsiz fal seansı gerçekten de mümkün  !

10 dakika hızlıca geçiyor: Verimli bir seans için yeterli oluyor mu? Elbette ! Çünkü 10 dakikayı düşündüğümüzde aslında o süre içinde yapabileceğimiz çok şey var: 

• 800’e kadar saymak
  • 1 km yürümek
  • Merdivenlerden 30 kat yukarı çıkmak

Huzura kavuşmak için ilk sorunusuzu net bir şekilde sormanın tam zamanı.

Hangi konuda danışmanlık almaya ihtiyacınız var?

Uzman hizmetleri servisimiz size en uygun uzmanı önerecektir.

Neden Astrocenter?

Uzmanlarımız 12 yıldır bir milyonu aşkın müşterinin geleceğini aydınlattı

Müşterilerimizden 98% oranında pozitif geri dönüş aldık

Tüm falcılarımız özenle test edildi ve müşterilerimiz tarafından onaylandı

%100 Gizli, Güvenli ve Anonim

Uzmanlarımız 7/24 telefon, chat veya E-mail yoluyla danışmanlık için nerede olursanız olun müsaitler

Favori uzmanlarınız görüntülü danışmanlık sunuyor! Görüntülü danışmanlık sayesinde fal seanslarınıza enerji katın!

Müşteri yorumlarımız size ışık tutsun!

Size en uygun uzmanı bulmak için uzmanlarımızın profillerine ve müşteri yorumlarına göz atın.

3 tıkla, danışmanlık almaya başlayın

1. Uzman seçin

2. Randevu alın veya anında görüşme talebinde bulunun

3. Tercihinize göre telefon, çevrimiçi sohbet veya görüntülü konuşma üzerinden bakım yaptırın

Hale Tağızade ile "2024 Burç Yorumları

2024 yılında bizi neler bekliyor? Uzman Hale Tağızade, gelecek yıl hangi burçları neler bekliyor tek tek açıkladı. İşte 2024 yılı burç yorumları...

Onların hikayelerini izleyin ve dinleyin!

Hepimizin kendi hikayesi var, kişisel hikayelerini anlatan uzmanlarımızın açık yürekli konuşmalarını dinleyin, olağanüstü yeteneklerinden ve cevap arayan herkese yardım etme konusundaki derin arzularından bahsediyorlar.

En iyi uzmanı nasıl seçerim?

Bazı uzmanlarımız ilk görüşmenizde geçerli ücretsiz fal hizmeti veriyorlar. Pozitif yorumlara veya en çok danışılan uzmanlara göre uzman listesini filtreleyebilirsiniz.

Ardından, seçiminizi gerçekleştirdikten sonra sizi sadece 2 etapta uzmanla bağlantı kurmanızı sağlayabiliriz:  

1. Danışmanlık türünüzü seçiniz : chat, telefon veya e-mail yoluyla
  2. Üye hesabı oluşturun: Böylece danışmanlık geçmişinizi ve faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz 

Ve bu şekilde danışmanlığınız için hazırsınız ! 

Aşağıdaki filtreler sayesinde size en uygun uzmanı seçmeniz için yardımcı oluyoruz.

Filtrele

1 hafta önce - ayla1977 görüştü

Sibel Kara

99.7% memnun müşteri

18621 danışmanlık
54 müşteriden puanı

YENİ Görüntülü Danışmanlık

Sibel Kara

👍 - Verdigin butun bilgiler icin cok tesekkürler..... insallah Hersey iyi olcak...görüsüruzzz Iyi haberlerleeee

2 hafta önce - huzur2019 görüştü

Nalan Güngören

98.9% memnun müşteri

8652 danışmanlık
32 müşteriden puanı
Nalan Güngören

En bu sevdigim - Nalanim güzel kalplim her şey için teşekkür ederim ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

4 gün önce - anonimkalsin görüştü

Kadir Baran

99.8% memnun müşteri

4528 danışmanlık
30 müşteriden puanı
Kadir Baran

Harika - Kadir Bey analiz yeteneği çok yüksek biri. Fırsat buldukça yorumlarını almaya çalışıyorum. Herkese bir şans vermesini tavsiye...

2 hafta önce - asmeroz görüştü

Medyum Lara

99.5% memnun müşteri

17532 danışmanlık
50 müşteriden puanı
Medyum Lara

Harika bor yorumcu - Lara hanımı herkese tasfiye ediyorum tecrübeli harika bir yorumcu.Teşekkürler tekrardan 🙏 .

1 yıl önce - dunya_vatandasi görüştü

Yusuf Emre

98.3% memnun müşteri

2470 danışmanlık
11 müşteriden puanı
Yusuf Emre

Başarılı diksiyon, dinlendirici üslup - Ben geleceği görsün diye fal baktırmam. Hayatımı da fala göre şekillendirmem. İnsana başkasından...

3 hafta önce - melek8888 görüştü

Mehmet Duman

99.6% memnun müşteri

1584 danışmanlık
29 müşteriden puanı

Mehmet Duman

Çok teşekkürler 🤲🤲🤲 - Uzun zaman oldu Mehmet bey ile konuşmayali bir sorunuma hiç dolaclama yaptan hizli cevap verdi zamani çok...

1 hafta önce - gunayka411 görüştü

Kağan Ateş

99.6% memnun müşteri

8822 danışmanlık
31 müşteriden puanı
Kağan Ateş

Mukemmel - Kağan bey her zaman oldugu gibi sanki drmek istediklerinizi sizden daha once soyleyip ne hissettiklerinizi sizi daha...

2 saat önce - begumk görüştü

Alya ARKIN

100% memnun müşteri

22244 danışmanlık
195 müşteriden puanı

Alya ARKIN

MUKEMMEL - Alya siz söylemesenizde ne hissettiginizi bilir, görmek istemediklerinizi gösterir. Gercekleri hep acıkca söyler ve farkındalık...

1 ay önce - ireprun görüştü

Ayşil Kaya

98.7% memnun müşteri

1932 danışmanlık
8 müşteriden puanı
Ayşil Kaya

Müthiş - Gercekten tespitleri doğruydu.bir kaç olay dediği gibi oldu. Herkesin aksini söylediği şeyleri Ayşil abla bildi.tesekkur...

1 gün önce - gupyem görüştü

Neslin Yazar

100% memnun müşteri

1495 danışmanlık
16 müşteriden puanı

Neslin Yazar

Seviyorum seni 🤍 - Ağzına yüreğine sağlık 🤍🤍 güzel dinleyici ve altını herzaman doldurabiliyorsun 🤍🤍 seni sadece yorumların için...

2 hafta önce - zipuzle görüştü

Cudi Arıcı

100% memnun müşteri

403 danışmanlık
Cudi Arıcı

Başarılı - İlk defa aradım. Ama çok çok iyi bir bakım oldu. 10 dakikaya her şey sığdı. Mutlaka denemelisiniz

1 hafta önce - aysegul75 görüştü

Hülya Akın

98.7% memnun müşteri

19273 danışmanlık
16 müşteriden puanı

Hülya Akın

Huzur veriyor enerjisi mükemmel

1 ay önce - hatice035 görüştü

Barbaros

100% memnun müşteri

363 danışmanlık
Barbaros

Mücizem benim - Sabır la bekle olucak dedi ben inanmadım..Ve söylediği herseyi tek tek yaşadım verdiği tarihlerde..Beni hiç bikmadan...

2 hafta önce - huzur2019 görüştü

Sevgican Sabri

99% memnun müşteri

13602 danışmanlık
59 müşteriden puanı

Sevgican Sabri

Aşk - Bir kere çok hanımefendi ve kibar detaylı bir yorum aldım kendisinden uyarı ve önerilerde buludu. teşekkür ederim

2 hafta önce - meemra görüştü

Birsen Tekin

99.3% memnun müşteri

4843 danışmanlık
20 müşteriden puanı
Birsen Tekin

😍😍😍😍😍😍😍

1 hafta önce - fuullyy görüştü

Arya Saygın

100% memnun müşteri

9739 danışmanlık
37 müşteriden puanı
Arya Saygın

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️✨💫 - Geçen senenin sonunda bi ilişkim bitmişti ozamanlar hemen hemen herkesi aradım burda herkes gelecek dönecek dediği...

4 gün önce - huzur2019 görüştü

Simon Tor

99.6% memnun müşteri

21979 danışmanlık
45 müşteriden puanı
Simon Tor

Ask - Aradı ama gidiyomus anladınız siz♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

3 hafta önce - guel44 görüştü

Bulut Behnan

98.7% memnun müşteri

5077 danışmanlık
20 müşteriden puanı
Bulut Behnan

Harika - Her zaman bana dogru yol gösteren Candasim, ön görüncleri dogru ve kendisini sik sik ararim, sizde arayin memnun olursunuz.

3 hafta önce - gupyem görüştü

Medyum Helin

99.8% memnun müşteri

10106 danışmanlık
20 müşteriden puanı

Medyum Helin

İlk göz ağrım 🤍 - Benim ilk göz ağrım ve Sen herzaman için benim için öyle kalacaksin. Sen benim için özelsin, Sen sakrak geçiyor...

1 hafta önce - ayseto görüştü

ARZU SAYILI

99.5% memnun müşteri

2418 danışmanlık
21 müşteriden puanı
ARZU SAYILI

tşkr ederim - tskr ederim Arzu hnm.Umarim telefonla görüşmeye de açarsanız.yazismak yetmedi.cok sevgiler 💙

1 hafta önce - denizli1801 görüştü

Mira Dalya

99.8% memnun müşteri

4891 danışmanlık
35 müşteriden puanı

Mira Dalya

Hep harika her zaman harika - Kaç senedir sana danışıyorum bilmiyorum ama değerli uzmanlardan birisin. Hislerin vade için çok kuvvetli....

Ücretsiz olan ilk fal danışmanlığınızı nasıl gerçekleştirirsiniz ?

• Sabırlı olun, kehanette bulunmak geleceği okumak zaman alır. Sabırlı olun !
  • Süprizlere hazırlıklı oldun: Size imkansız geliyor olabilir ama hayat gerçekten de süprizlerle doludur ! 
  • Falcılarımız sayesinde daha doğru kararlar alın ve ilerleme kaydedin. Yeni kapıların açılmasına izin verin ! 
  • Uzun vadede gerçekleşmesi beklenen kehanetlere dikkat edin : 10 yıllık öngörülerin sizi ve hayatınızı bloke etmesine izin vermeyin, bunların sadece yolunuza ışık tuttuğunu unutmayın. Kaderiniz sadece sizin ellerinizde.

Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.